Leading Wholesale Trader of truflo powder coated metal clamp ivory cepc010020, truflo powder coated metal clamp ivory cepc010032, truflo powder coated metal clamp ivory cepc010040 and concord 630 x 470 x 205 mm from Hyderabad.
₹ 8 / Piece Get Latest Price
| Clamp Type | U-Clamp / Pipe Support Clamp |
| Material | High-Grade Metal |
| Size | 20mm |
| Finish | Powder Coated |
| Coating | Ivory Powder Coating |
| Usage | Pipe Mounting and Support |
| Diameter Range | 12–20 mm |
| Country of Origin | India |
₹ 9.9 / Piece Get Latest Price
| Clamp Type | U-Type Pipe Support Clamp |
| Material | Heavy-Duty Metal |
| Size | 32mm |
| Finish | Powder Coated |
| Coating | Ivory Coating |
| Usage | Plumbing |
| Country of Origin | India |
₹ 11 / Piece Get Latest Price
| Clamp Type | U-Type Pipe Support Clamp |
| Material | High-Grade Heavy Duty Metal |
| Size | 40mm |
| Finish | Powder Coated |
| Coating | Ivory Powder Coating |
| Usage | Plumbing |
| Country of Origin | India |
₹ 2686 / Piece Get Latest Price
| Series | Wall Hung |
| Basin Shape | Rectangular |
| Color | White |
| Mounting Type | Wall Hung |
| Material | Ceramic |
Veda Hitesh Kumar (Owner)
Veda Ceramics
Hno 15-70 Plot No9, Maruthi Nagar Medipally
Hyderabad - 500098, Telangana, India