85% Response rate
Offering you a complete choice of products which include cera catmid table top wash basin beige (s2020158bg) 550 x 380 x 110 mm and cammy 500 x 410 x 185 mm.
₹ 6163 / Piece Get Latest Price
| Brand | cera |
| Basin Shape | Rectangular |
| Material | Ceramic |
| Length | 550 mm |
| Width | 380 mm |
| Height | 110 mm |
| Color | Beige |
| With Tap Hole | No Tap Hole |
| Mounting Type | Over Counter |
₹ 1870 / Piece Get Latest Price
| Series | Wall Hung |
| Basin Shape | Rectangular |
| Color | White |
| Mounting Type | Wall Hung |
| Material | Ceramic |
Veda Hitesh Kumar (Owner)
Veda Ceramics
Hno 15-70 Plot No9, Maruthi Nagar Medipally
Hyderabad - 500098, Telangana, India
