85% Response rate
Leading Wholesale Trader of ashirvad swr pipe clip small holes 70001107 160 mm (6 inch), ashirvad swr pipe clip small holes 70001106 110 mm (4 inch) and ashirvad swr pipe clip small holes 70001104 75 mm (2-1/2 inch) from Hyderabad.
₹ 54 / Piece Get Latest Price
| Pipe Size | 160 mm (6 inch) |
| Clip Material | PVC |
| Clip Type | Single Clip |
| Mounting | Wall |
| Usage | Plumbing |
| Screw Hole | Double Hole |
| Color | Grey |
| UV Resistant | Yes |
₹ 25 / Piece Get Latest Price
| Pipe Size | 110 mm (4 inch) |
| Clip Material | PVC |
| Clip Type | Single Clip |
| Mounting | Wall |
| Usage | Plumbing |
| Screw Hole | Double Hole |
| Color | Grey |
| UV Resistant | Yes |
₹ 21 / Piece Get Latest Price
| Pipe Size | 75 mm (2-1/2 inch) |
| Clip Material | PVC |
| Clip Type | Single Clip |
| Mounting | Wall |
| Usage | Plumbing |
| Screw Hole | Double Hole |
| Color | Grey |
| UV Resistant | Yes |
Veda Hitesh Kumar (Owner)
Veda Ceramics
Hno 15-70 Plot No9, Maruthi Nagar Medipally
Hyderabad - 500098, Telangana, India
