85% Response rate
Our range of products include cera catmid thin rim table top wash basin french gold (s2020158fg) 550 x 380 x 110 mm, chino 510 x 410 x 160 mm and cadal 515 x 410 x 195 mm.
₹ 6904 / Piece Get Latest Price
| Brand | cera |
| Basin Shape | Rectangular |
| Material | Ceramic |
| Length | 550 mm |
| Width | 380 mm |
| Height | 110 mm |
| With Tap Hole | No Tap Hole |
| Mounting Type | Over Counter |
₹ 2754 / Piece Get Latest Price
| Series | Wall Hung |
| Basin Shape | Rectangular |
| Color | White |
| Mounting Type | Table Top |
| Material | Ceramic |
₹ 1258 / Piece Get Latest Price
| Basin Shape | Rectangular |
| Material | Ceramic |
| Projection | 370 mm |
| With Pedestal | No Pedestal |
Veda Hitesh Kumar (Owner)
Veda Ceramics
Hno 15-70 Plot No9, Maruthi Nagar Medipally
Hyderabad - 500098, Telangana, India
