Wholesale Trader of a wide range of products which include hindware orissa pan eco. white 20042 size: 580 x 440 mm, catmin 450 x 390 x 110 mm cat. no. s2020157, cayna 615 x 365 x 120 mm cat. no. s2020191, cera cable squatting pan white ( s3020105 ) 580 x 440 mm, crewa 450 x 400 x 130 mm cat. no. s2020192 and canyon 670 x 355 x 755 mm cat. no. s1013233.
₹ 2124 / Piece Get Latest Price
| Pan Size | 580 x 440 mm (Standard Orissa Size) |
| Color | White |
| Pan Type | Orissa Pan |
| Grade | Premium |
| Material | Ceramic |
| Brand | Hindware |
₹ 4140 / Piece Get Latest Price
| Brand | cera |
| Basin Shape | Rectangular |
| Material | Ceramic |
| Length | 450 mm |
| Width | 390 mm |
| Height | 110 mm |
| Color | White |
₹ 5032 / Piece Get Latest Price
| Brand | cera |
| Basin Shape | Rectangular |
| Material | Ceramic |
| Length | 615 mm |
| Width | 365 mm |
| Height | 120 mm |
| Color | White |
₹ 1938 / Piece Get Latest Price
| Pan Size | 23 inch (580 mm) |
| Color | White |
| Pan Type | Orissa Pan |
| Grade | Premium |
| Material | Ceramic |
| Brand | Cera |
| Packaging Type | Box Packing |
₹ 4420 / Piece Get Latest Price
| Brand | cera |
| Basin Shape | Square |
| Material | Ceramic |
| Length | 450 mm |
| Width | 450 mm |
| Height | 130 mm |
| Color | White |
₹ 12573 / Piece Get Latest Price
| Toilet Type | One Piece |
| Trap Type | S Trap |
| Flushing Type | Siphonic |
| Seat Included | Yes |
| Color | White |
| Mounting Type | Floor Mount |
| Warranty | 10 Year |
Veda Hitesh Kumar (Owner)
Veda Ceramics
Hno 15-70 Plot No9, Maruthi Nagar Medipally
Hyderabad - 500098, Telangana, India