85% Response rate
Wholesale Trader of a wide range of products which include cera catmid table top wash basin dark grey (s2020158dg) 550 x 380 x 110 mm, cera catmid thin rim table top wash basin rose gold (s2020158rg) 550 x 380 x 110 mm and cera calvin 405 x 360 x 160 mm.
₹ 6163 / Piece Get Latest Price
| Brand | cera |
| Basin Shape | Rectangular |
| Material | Ceramic |
| Length | 550 mm |
| Width | 380 mm |
| Height | 110 mm |
| Color | Grey |
| With Tap Hole | No Tap Hole |
| Mounting Type | Over Counter |
₹ 6904 / Piece Get Latest Price
| Brand | cera |
| Basin Shape | Rectangular |
| Material | Ceramic |
| Length | 550 mm |
| Width | 380 mm |
| Height | 110 mm |
| With Tap Hole | No Tap Hole |
| Mounting Type | Over Counter |
₹ 1360 / Piece Get Latest Price
| Basin Shape | Square |
| Width | 360 mm |
| With Pedestal | No Pedestal |
| With Tap Hole | Single Tap Hole |
| Material | Ceramic |
Veda Hitesh Kumar (Owner)
Veda Ceramics
Hno 15-70 Plot No9, Maruthi Nagar Medipally
Hyderabad - 500098, Telangana, India
